Get Adobe Flash player

Jidvei

Învățământ preșcolar

  • Belea Anica
  • Boar Cristina Maria
  • Oancea Monica
  • Seicean Diana Corina

Învățământ primar

  • Schmidt Lucia – clasa pregătitoare
  • Mathe Ilse – clasa I
  • Decean Livia – clasa a II-a
  • Crişan Maria – clasa a III-a
  • Cipar Liliana – clasa a IV-a

Învățământ gimnazial și liceal

Aria Limbă și Comunicare

  • Hațegan Maria – Limba și literatura română
  • Simu Georgeta – Limba și literatura română
  • Gherghin Delia – Limba și literatura română
  • Corbean Cristina – Limba și literatura engleză
  • Crişan Camelia – Limba și literatura engleză
  • Stan Ovidiu – Limba și literatura germană
  • Mathe Cristina – Limba și literatura germană

Aria Om și Societate

  • Marcu Claudia – Geografie
  • Stan Carmen – Istorie
  • Dancu Aurel – Istorie
  • Tudor Florina – Socio-umane
  • Iorga Marius – Religie Ortodoxă
  • Roșca Ioan – Religie Catolică

Aria Arte

  • Mezei Iulian – Educație Plastică

Aria Matematică și Științe ale Naturii

  • Sabaduș Maria – Matematică
  • Comşa Adriana – Matematică
  • Matei Rodica – Matematică | Fizică
  • Diniş Cristina – Fizică | Chimie
  • Dancu Anna-Maria – Biologie
  • Oltean Diana – Chimie | Fizică

Aria Tehnologii

  • Roșian Aurel – Tehnologia Informației și Comunicațiiilor
  • Handrea Ana Maria – Agricultură
  • Domșa Tamara – Agricultură
  • Tulea Diana – Agricultură
  • Roșca Iuliana – Tehnice
  • Mărginean Crina – Tehnice
  • Truţă Călin – Tehnice
  • Bocai Ovidiu – Tehnice
  • Luncean Emil –  Tehnice

Aria Educație Fizică și Sport

  • Gaspar Andrei – Educație Fizică

Bălcaciu

Învățământ preșcolar

  • Gherman Viorica Maria
  • Pădurean Anca
  • Pinca Valerica
  • Bărbat Mărioara

Învățământ primar

  • Costea Nicoleta
  • Frățilă Maria
  • Furdui Liana
  • Petri Ana Dorina
  • Pop Carmen

Învățământ gimnazial

Aria Limbă și Comunicare

  • Banciu Cecilia – Limba și literatura română
  • Ciufudean Monica – Limba germană
  • Mihăescu Andra Licinia – Limba franceză

Aria Om și Societate

  • Marcu Claudia – Geografie
  • Dancu Aurel – Istorie
  • Bărbat Ioana – Religie Ortodoxă

Aria Arte

  • Mezei Iulian – Educație Plastică

Aria Matematică și Științe ale Naturii

  • Breaz Rodica – Matematică
  • Cociș Angela – Fizică | Chimie
  • Mezei Liliana – Biologie

Aria Tehnologii

  • Roșian Aurel – Tehnologia Informației și Comunicațiiilor

Aria Educație Fizică și Sport


Veseuș

Învățământ preșcolar

  • Poșa Ioana Dalia
  • Sârb Iulia Claudia
  • Tarco Melinda Renata

Învățământ primar

  • Barb Reka Hajnalka
  • Cîmpean Ovidiu Gheorghe
  • Deneș Delia Elena
  • Fekete Anuța Nicoleta
  • Săcui Ana Gabriela
  • Stan Maria Ioana

Învățământ gimnazial

Aria Limbă și Comunicare

  • Haidu Ildiko – Limba și literatura română

Aria Om și Societate

  • Topala Dana Elena – Geografie
  • Manta Cecilia – Istorie

Aria Arte

  • Mezei Iulian – Educație Plastică

Aria Matematică și Științe ale Naturii

Aria Tehnologii

Aria Educație Fizică și Sport

  • Buchler Dana Magdalena

Căpîlna de Jos

Învățământ preșcolar

  • Bugnean Aurelia

Feisa

Învățământ preșcolar

  • Popa Silvia

Învățământ primar

  • Avram Margareta Paula
  • Stanciu Adina Simona